Sophi Mäkinen

Es gribēju iegādāties jau gatavu uzņēmumu, bet EU Legal Practice mani izglāba. Speciālisti veica rūpīgu uzņēmuma sākotnējo revīziju, un izrādījās, ka tas ir pārāk dārgs. Turklāt bija daudz trūkumu, kredītu un augsti riski. Es sadarbojos ar uzņēmumu, līdz atradu labu iegādes iespēju. Pēc tam es turpināju sadarboties ar EU Legal Practice uzņēmuma reģistrācijas, likumā noteikto dokumentu izveides un citos jautājumos. Sadarbība ilga ilgu laiku, un visu šo laiku juristi mani neatstāja ne zinis. Vienmēr laikā vai pat ātrāk

Markas Eglītis

Pusotra mēneša laikā juristi tika galā ar lielu uzdevumu apjomu, par to es atstāju atsauksmi. Es atvēru interneta veikalu, kas saistīts ar personas datu izmantošanu. Kā izrādījās, bija nepieciešams nodrošināt datu aizsardzību. Es pats to nesaprotu. Kolēģis ieteica ES juridisko praksi.
Konsultācijas laikā man tika piedāvāta vispusīga palīdzība. Rezultātā juristi veica revīziju, sastādīja datu aizsardzības rīcības plānu un izstrādāja nepieciešamo dokumentāciju. Kamēr es risināju citus jautājumus, šo jautājumu EU Legal Practice atrisināja.

Mārtiņš Quantum

Šogad EU Legal Practice juristi pārstāvēja manas intereses tiesā. Netradicionāla pieredze, kas ir pelnījusi atsauksmi. Juristi izstrādāja efektīvu aizstāvības stratēģiju, veica konsultācijas, panāca pozitīvu lēmumu. Viņi strādā meistarīgi, mēs sadarbosimies arī 2024. gadā, labāk turēt labus speciālistus tuvu.

Bella Pētersons

Es uzticos tikai pārbaudītiem uzņēmumiem, tāpēc EU Legal Practice izvēlējos pēc ieteikuma. Es tikko dibināju uzņēmumu, un pirmajā posmā man bija nepieciešams nekavējoties reģistrēt uzņēmumu. Uzņēmuma juristam nebūtu bijis laika organizēt procesu īsā laikā, bet EU Legal Practice komanda to paveica divu nedēļu laikā. Šajā posmā tika ietaupīts laiks, bet tomēr dažbrīd nācās novērst uzmanību, lai atbildētu juristiem. Viss labi, bet būtu gribējies mazāk laika pavadīt ar speciālistiem.