Juridiskā konsultācija

Konsultācija pie specializēta jurista ļaus ātri rast problēmas risinājumu, ņemot vērā Jūsu intereses. Mūsu eksperti palīdzēs jums noteikt jūsu tiesības un aizstāvēt tās tiesas procesa laikā. Sniedzam konsultācijas privātpersonām un komersantiem, strādājot gandrīz visās tiesību jomās. Sniedzam palīdzību ikvienam klientam, kurš to lūdz!

Advokāta konsultācijas formātu izvēlaties pats:

Personīga tikšanās

Jūs varēsiet ieplānot personisku tikšanos ar juristu konsultācijai, izvēloties tai ērtu laiku. Šis formāts ir ideāls, lai apspriestu sarežģītas situācijas, kuras ir grūti izteikt vēstulē vai pa tālruni.

Video konsultācijas

Ja nevarat ierasties mūsu birojā klātienē, mēs nodrošināsim attālinātas konsultācijas iespēju, izmantojot video saiti. Tādā veidā jūs varat saņemt profesionālu padomu pat atrodoties ārzemēs. Pietiek ar telefonu vai datoru pie rokas, kā arī ar stabilu interneta pieslēgumu.

E-pasts

Lai pēc iespējas detalizētāk izskaidrotu pašreizējo situāciju, kuru bez jurista nevarat saprast, aprakstiet to un nosūtiet speciālistam e-pasta veidā. Saņemto atbildi varat saglabāt iesūtnē, lai atsauktos, ja juridiska problēma atkārtojas.

Juridiskā palīdzība pa tālruni

Mūsu juristi ir gatavi veikt telefonisku konsultāciju, lai operatīvi atrisinātu juridiskas problēmas vai sniegtu nepieciešamo informāciju. Norādiet laiku, kad jums ir ērti konsultēties ar speciālistu, un viņš jums atzvanīs.

Palīdzība

Vai nevarat atrast risinājumu savai juridiskajai problēmai?

Uzticiet savu meklēšanu mūsu speciālistiem!