Citi juridiskie pakalpojumi

Mūsu advokātu birojs ir gatavs palīdzēt atrisināt vissarežģītākos juridiskos jautājumus. Mēs izvēlēsimies pieredzējušu un kompetentu speciālistu, kurš ātri atradīs jūsu problēmas risinājumu un sniegs juridisku atbalstu.

Ja nepieciešams, mēs esam gatavi pārstāvēt Jūsu tiesības tiesā vai citās valsts iestādēs, strīdos ar privātpersonām vai uzņēmumiem un darīsim visu iespējamo, lai aizstāvētu Jūsu likumīgās tiesības un panāktu kompensācijas izmaksu.

Jūs varat sazināties ar mūsu uzņēmumu, lai atrisinātu šādas nestandarta problēmas:

Darbības digitālajā vidē

Palīdzēsim ar tiešsaistes tirdzniecības juridiskajiem aspektiem, tiesību aizsardzību tiešsaistes darījumos, kā arī digitālās drošības un datu aizsardzības jautājumos. Mēs analizēsim tiesību aktus šajā jomā, kā arī izstrādāsim nepieciešamo dokumentāciju un, ja nepieciešams, sāksim strīdu vai tiesvedību.

Juridisku notikumu ierakstīšana

Mēs palīdzēsim jums savākt pierādījumus, kas nepieciešami, lai vērstos tiesā. Jo īpaši advokāti rūpēsies par nepieciešamo dokumentu, video un fotogrāfiju aprakstu un liecību pareizu noformēšanu, lai tās tiktu pieņemtas un izskatītas tiesā.

Juridisko atzinumu sniegšana

Sagatavosim neatkarīga eksperta atzinumu par Jums aktuālu jautājumu saistībā ar juridisko praksi. Piemēram, varam sniegt atzinumu par pušu rīcības tiesiskumu līgumattiecībās, par pieņemto tiesību aktu likumību vai par iespējamiem riskiem tiesiskajās situācijās.

Atbalsts strīdos ar patērētājiem

Palīdzēsim risināt strīdus saistībā ar preču un pakalpojumu kvalitāti, kā arī reputācijas jautājumus, kas radušies saistībā ar publikācijām un materiāliem drukātajos un elektroniskajos izdevumos.

Palīdzība

Vai nevarat atrast risinājumu savai juridiskajai problēmai?

Uzticiet savu meklēšanu mūsu speciālistiem!