Atsauksmes

Atlīdzību par sava uzņēmuma darbu es nesaskatu finansiālā izteiksmē, bet drīzāk apmierināto klientu skaitu, kuri saņem to, pēc kā viņi pie mums vēršas. un vēl vairāk!

Uļjāns Kaspars, SIA ES Juridiskā prakse CEO

Sophi Mäkinen

12.02.2024

Es gribēju iegādāties jau gatavu uzņēmumu, bet EU Legal Practice mani izglāba. Speciālisti veica rūpīgu uzņēmuma sākotnējo revīziju, un izrādījās, ka tas ir pārāk dārgs. Turklāt bija daudz trūkumu, kredītu un augsti riski. Es sadarbojos ar uzņēmumu, līdz atradu labu iegādes iespēju. Pēc tam es turpināju sadarboties ar EU Legal Practice uzņēmuma reģistrācijas, likumā noteikto dokumentu izveides un citos jautājumos. Sadarbība ilga ilgu laiku, un visu šo laiku juristi mani neatstāja ne zinis. Vienmēr laikā vai pat ātrāk

Markas Eglītis

26.01.2024

Pusotra mēneša laikā juristi tika galā ar lielu uzdevumu apjomu, par to es atstāju atsauksmi. Es atvēru interneta veikalu, kas saistīts ar personas datu izmantošanu. Kā izrādījās, bija nepieciešams nodrošināt datu aizsardzību. Es pats to nesaprotu. Kolēģis ieteica ES juridisko praksi.
Konsultācijas laikā man tika piedāvāta vispusīga palīdzība. Rezultātā juristi veica revīziju, sastādīja datu aizsardzības rīcības plānu un izstrādāja nepieciešamo dokumentāciju. Kamēr es risināju citus jautājumus, šo jautājumu EU Legal Practice atrisināja.

Mārtiņš Quantum

10.12.2023

Šogad EU Legal Practice juristi pārstāvēja manas intereses tiesā. Netradicionāla pieredze, kas ir pelnījusi atsauksmi. Juristi izstrādāja efektīvu aizstāvības stratēģiju, veica konsultācijas, panāca pozitīvu lēmumu. Viņi strādā meistarīgi, mēs sadarbosimies arī 2024. gadā, labāk turēt labus speciālistus tuvu.

Bella Pētersons

02.10.2023

Es uzticos tikai pārbaudītiem uzņēmumiem, tāpēc EU Legal Practice izvēlējos pēc ieteikuma. Es tikko dibināju uzņēmumu, un pirmajā posmā man bija nepieciešams nekavējoties reģistrēt uzņēmumu. Uzņēmuma juristam nebūtu bijis laika organizēt procesu īsā laikā, bet EU Legal Practice komanda to paveica divu nedēļu laikā. Šajā posmā tika ietaupīts laiks, bet tomēr dažbrīd nācās novērst uzmanību, lai atbildētu juristiem. Viss labi, bet būtu gribējies mazāk laika pavadīt ar speciālistiem.

Benas Virtanen

21.06.2023

EU Legal Practice sniedza konsultācijas par strīda risināšanu ar pretinieku un palīdzēja atrisināt situāciju bez vēršanās tiesā. Uzņēmumam tiesas process ir papildu problēma. Esmu pateicīgs, ka strīds tika atrisināts mierīgi un mūsu vienošanās tika noformētas izlīgumā. Tagad esmu mierīgs un zinu, ka šajā situācijā esmu juridiski aizsargāts.

Oskar Kallas

17.06.2023

Bija pastāvīgas problēmas ar piegādātājiem, un konflikta brīdī es nevarēju pierādīt savu taisnību strīdīga līguma dēļ. ES juridiskās prakses speciālisti palīdzēja izstrādāt skaidru dokumentu, pateicoties kuram tagad piegādes sistēma ir labi izveidota un piegādātāji savus darbus veic kvalitatīvi un savlaicīgi. Tā kā uzņēmuma darbības sākumposmā bija ļoti daudz dokumentācijas, līgums tika sastādīts sasteigti, tāpēc vēlāk radās problēmas. EU Legal Practice tagad veic visas uzņēmuma dokumentācijas revīziju, lai konstatētu trūkumus.

Jānis Kalniņš

21.04.2023

Man beidzot izdevās atrisināt darba tiesību problēmu, kas mani bija nomocījusi kopš 20220. gada un neļāva man turpināt attīstīt savu biznesu. EU Legal Practice juristi man un manai komandai izstrādāja ideālu darba līgumu. Latvijā šajā jomā ir ļoti stingri noteikumi, tāpēc es vērsos pie profesionāļiem. Darbs aizņēma nedēļu, lai gan daudzi juristi nespētu to pabeigt mēneša laikā. Tas ir augsts līmenis, EU Legal Practice pakalpojumi ir katra samaksātā eiro vērti. Katru reizi, kad pieņemu darbā jaunu cilvēku, ar pateicību atceros juristus.

Juris Lewis

06.02.2023

Man pieder neliels Latvijas uzņēmums, kas importē preces no Āzijas, 2022. gadā saskārās ar nopietnām muitas problēmām globālās situācijas dēļ. Vērsos pie jau pārbaudītiem juristiem no EU Legal Practice LLC, lai risinātu pašreizējos strīdus un kopumā optimizētu stratēģiju turpmākai darbībai. Viņi pārbaudīja visas deklarācijas, atrada vairākus punktus, kurus biju palaidis garām, kas noveda pie kavēšanās. Pateicoties juristiem, tagad esmu spējis uzlabot pārvadājumu efektivitāti un samazināt izmaksas. 2023. gads manam uzņēmumam negaidīti bija izaugsmes gads, tāpēc nolēmu uzrakstīt atsauksmi par EU Legal Practice LLC. Es iesaku šo uzņēmumu, viņi man ir palīdzējuši jau divas reizes, vispirms ar muitas tiesībām un pavisam nesen ar nodokļiem.

Sophia Martin

01.09.2022

Es nolēmu mainīt sava uzņēmuma juridisko formu, un mani biznesa partneri ieteica EU LEGAL PRACTICE. Juristi parādīja kompetenci un uzmanību detaļām, ko es ļoti novērtēju, jo pārveidošanas variantā tika ņemta vērā uzņēmējdarbības specifika un tas bija optimāls visos aspektos. Process noritēja bez problēmām, taču nedaudz ilgāk, nekā es vēlējos. Lai gan es kaut ko tādu gaidīju, jo bija grūtības ar pārveidošanas nodokļu aspektiem. Tagad uzņēmums darbojas efektīvāk un atbilst visām tiesību aktu prasībām. Es saņēmu anketu no EU LEGAL PRACTICE par sadarbības rezultātiem, atstāju atsauksmes, bet nolēmu uzrakstīt atsauksmi arī šeit.

Aivars Ozols

16.07.2022

Man ir e-komercijas nozares jaunuzņēmums, un es esmu saskāries ar klientu personas datu aizsardzības problēmu. Uz papīra viss bija skaidrs, bet praksē sāka rasties problēmas. 2021. gadā es vērsos pēc padoma pie EU Legal Practice. Juristi veica revīziju un no nulles izstrādāja GDPR ieviešanas politiku. Pagāja gads, tagad mans uzņēmums atbilst visiem standartiem, šajā laikā nekādas grūtības nav radušās. Es nolēmu atstāt atsauksmi par EU Legal Practice: mani iespaidi par sadarbību ir labi. Viņi bija pirmie juristi manā atmiņā, kas visu izskaidroja vienkārši un skaidri.

Saņemiet profesionālu risinājumu savām juridiskajām problēmām jau šodien!