Konsultācijas e-pastā

Ja nav pietiekami daudz laika personīgai tikšanās vai videozvana veikšanai, mūsu juristi jums pateiks pa e-pastu. Nosūtīt vēstuli un iepazīties ar speciālistu atbildēm var jebkurā diennakts laikā, kad netraucē darba un mājas darbi. Tiešsaistes konsultācija pa e-pastu palīdzēs atrisināt visas problēmas, kas rodas jūsu tempā un maksimāli konfidenciāli.

  • Saziņa Jums ērtā laikā
  • Konfidencialitātes garantija
  • Konsultācija ar profesionāli

Kā pasūtīt konsultāciju pa e-pastu

1. Aprakstiet problēmu

Vēstulē īsi izklāstiet sava aicinājuma būtību, neizlaižot sīkāku informāciju un, ja iespējams, pievienojiet ziņojumam svarīgus dokumentus.

2. Nosūtiet e-pastu

Noteikti norādiet savu informāciju un e-pasta adresi, lai jurists varētu ar jums sazināties. Mēs garantējam, ka jūsu pieprasījumu pārsūtīsim kompetentākajam speciālistam, vai arī jūs varat izvēlēties juristu konsultācijai.

3. Gaidiet atbildi

Advokāti pēc iespējas ātrāk izskatīs jūsu pieprasījumu un nekavējoties sagatavos rakstiskus paskaidrojumus vai ieteikumus. Jūs saņemsiet atbildi uz savu e-pastu.

Biežāk uzdotie jautājumi no mūsu klientiem

Kā jūs izvēlaties advokātu?

Piesakoties konsultācijai, speciālistu varat izvēlēties pats, iepazīstoties ar viņa profilu. Lai skatītu mūsu juristu specializācijas, noklikšķiniet šeit.

Kā pareizi sagatavoties konsultācijai?

Lai nekavējoties saņemtu visprecīzāko un izsmeļošāko jurista atbildi, sastādot pieprasījumu, ievērojiet vairākus ieteikumus: 

  1. Aprakstiet savu pieprasījumu pēc iespējas skaidrāk, koncentrējoties tikai uz faktiem un notikumiem. Uzskaitiet 1–5 jautājumus, kurus vēlaties uzdot advokātam, un pēc tam īsi aprakstiet apstākļus.
  2. Ja nepieciešams, e-pastam varat pievienot dokumentus, kas nepieciešami situācijas izpratnei. Savāc tos iepriekš, pievieno visus failus vienam ziņojumam. Noteikti pierakstiet katra dokumenta nosaukumus, lai jurists pavadītu mazāk laika problēmas analīzei un jūs ātrāk saņemtu atbildi.
  3. Pirms ziņas nosūtīšanas pārbaudiet, vai neesat palaidis garām kādu svarīgu informāciju, mēģiniet saīsināt vēstuli, ja iespējams. Centieties nesūtīt papildu vēstules, jo tas liks jums ilgāk gaidīt, līdz tiks atrisināta jūsu juridiskā problēma.
Vai es varu nosūtīt dokumentus advokātam?

Ja speciālistam ir nepieciešams izskatīt Jūsu līgumus vai citus dokumentus, lai noskaidrotu esošo situāciju, noteikti pievienojiet tos vēstulei. Neaizmirstiet pierakstīt katra faila mērķi. Ja jūsu e-pasta pakalpojums neļauj lejupielādēt lielus dokumentus, saglabājiet tos mākonī, piemēram, Google diskā, un ievietojiet vēstulē saiti uz krātuvi. Pārliecinieties, vai advokātam ir piekļuve jūsu virtuālā diska apskatei.

Vai joprojām ir jautājumi?

Zvaniet +37120461171

Mūsu speciālisti ir pieejami darba dienās no 09:00 līdz 18:00

Saņemiet risinājumus saviem jautājumiem tieši pa e-pastu!