Tiešsaistes video konsultācija

Saziņai izmantojam ērtu un drošu platformu, kurai var pieslēgties caur pārlūkprogrammu no jebkuras ierīces – telefona, planšetdatora vai datora. Nav nepieciešams lejupielādēt papildu programmas, svarīgs ir tikai stabils interneta pieslēgums, labi funkcionējoša kamera un skaņas austiņas.

  • Pieņemama cena
  • Jūs iestatāt laiku
  • Konsultācija ar profesionāli

Kā pasūtīt video konsultāciju?

1. Izvēlieties konsultācijas veidu

Pasūtot pakalpojumu, nosakiet sarunas formātu atkarībā no jautājumu skaita, kas rodas, izvēloties videokonferenci.

2. Norādiet ērtu laiku

Iestatiet piemērotu laiku tiešsaistes sapulcei. Jūs varat aprakstīt problēmu un pievienot dokumentu fotokopijas, lai speciālists tos varētu izskatīt pirms video konsultācijas sākuma.

3. Apstipriniet savu rezervāciju

Norādiet personīgo kontaktinformāciju un izvēlieties advokātu. Pirms videozvana sākšanas jūs saņemsiet detalizētus norādījumus, kā izveidot savienojumu ar platformu.

Biežāk uzdotie jautājumi no mūsu klientiem

Наиболее частые вопросы наших клиентов
Ko īsti ietver tiešsaistes konsultācija?

Situācijas analīze, Jūsu sniegto materiālu izpēte pirms video konsultācijas vai tās laikā, kā arī personīga rīcības plāna sagatavošana Jūsu pieprasījuma risināšanai.

Vai man vajadzētu kaut kādā veidā sagatavoties tiešsaistes tikšanās reizei ar juristu?

Lai netērētu sava advokāta laiku un naudu, mēģiniet ievērot šādus noteikumus:

  1. Formulējiet problēmu pēc iespējas precīzāk un skaidrāk. Centieties koncentrēties uz 1–5 konkrētiem juridiskiem jautājumiem. Pēc tam īsi aprakstiet apstākļus, kas viņus izraisīja.
  2. Ja uzskatāt, ka advokātam ir svarīgi iepazīties ar dažiem dokumentiem, savāciet tos iepriekš un nosūtiet vienā vēstulē. Aprakstiet katra faila mērķi, lai speciālists tērētu mazāk laika, izprotot situāciju un jūsu rēķins nepalielinātos.
  3. Pirms nosūtīšanas noteikti vēlreiz izlasiet savu ziņojumu, lai nepalaistu garām svarīgus punktus un pēc iespējas samazinātu tā garumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka katra jauna vēstule, ko nosūtāt speciālistam, palielinās jūsu kopējās izmaksas.
Vai ir iespējams nekavējoties nosūtīt dokumentus juristam izskatīšanai?

Jā, mēs iesakām tos visus pievienot vienai vēstulei, kā arī aprakstīt katra dokumenta mērķi vai saturu. Ja faili aizņem daudz vietas un netiek nosūtīti pa parastu e-pastu, iesakām tos augšupielādēt mākoņsistēmā, piemēram, Google diskā, pēc tam nokopēt saiti un nosūtīt to e-pastā speciālistam. Pārliecinieties, vai advokātam ir piekļuve, lai skatītu dokumentus jūsu diskā.

Ja es pirms konsultācijas nosūtīšu savus jautājumus un dokumentus juristam, vai man par to būs jāmaksā?

Jā, advokāta darbs, kas saistīts ar pieprasījuma un dokumentu izpēti, tiek apmaksāts. Laiks, kas speciālistam pavadīts Jūsu vēstules lasīšanai un tiešai video konsultācijai, tiks summēts, un tad Jūs saņemsiet kopējo rēķinu.

Kā tiek izvēlēts jurists konsultācijai?

Izvēloties maksas tiešsaistes tikšanos, varat izvēlēties savus speciālistus. Bezmaksas konsultācijas tiek veiktas tikai tādu bieži sastopamu pieprasījumu risināšanai, kuriem nav nepieciešama ilgstoša sadarbība, tāpēc šādiem pieprasījumiem automātiski tiek nozīmēts jurists.

Kāda ierīce ir jāizmanto, lai saņemtu video konsultāciju?

Lai sazinātos ar juristu, izmantojiet tālruni, planšetdatoru, klēpjdatoru vai galddatoru. Iepriekš pārbaudiet, cik labi un stabili darbojas internets. Jums var būt nepieciešama arī kamera, mikrofons un austiņas, ja šīs austiņas nav instalētas jūsu ierīcē. Labākai saziņai izmantojiet pārlūkprogrammas Google Chrome vai Mozilla Firefox; mēs neiesakām sākt zvanu, izmantojot Internet Explorer. Pirms video konsultācijas sākuma uz savu e-pastu saņemsiet e-pastu ar detalizētiem norādījumiem, kā sākt sarunas ar juristu.

Vai joprojām ir jautājumi?

Zvaniet +37120461171

Mūsu speciālisti ir pieejami darba dienās no 09:00 līdz 18:00

Saņemiet profesionālu risinājumu savām juridiskajām problēmām jau šodien!